top of page

Saçlarda ''Zeytin Ağacı'' esintisi

"Sabit Akkaya Hair Stylist" was opened at JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea. Akkaya's new salon opening took place with a fashion show themed "Contact with Roots". Sabit Akkaya created the effect of "Olive Tree" on the hair with his spiral braided hair designs in his fashion show with the concept of contact with roots and respect for ancestors. The family drama, which is closely followed by the whole world and Turkey, came to life in braided hair this time.

Tülin Şahin, Şira Sahilli gibi isimlerin saç mankenliği yaptığı, sunumları Ezgi Avcı'nın üstlendiği defilenin ünlü konukları arasında Survivor şampiyonu Nisa Bölükbaşı, oyuncu Aslı Sümen, Bilgi Aydoğmuş, Aslıhan Karalar, Cansu Melis Karakuş, Aslı Melisa Uzun ve Sena Çakır, modacı Zeynep Kartal, Beste Korkmaz, Raşit Bağzıbağlı, Özlem Süer ve Cihan Nacar, şarkıcı ve sunucu Züleyha Ortak da vardı.


Miss Turkey 2022 1'incisi Nursena Say, 2'ncisi Aleyna Şirin, 3'sü Selin Gurdikyan da defilenin konukları arasında yer aldı. Kadınların atalarla bağ kurduğu, güçlerini köklerinden yeniden ele aldığı gecede meme kanseri farkındalığı ve erken teşhisin önemi de vurgulandı.KADINLAR YARATICI YAŞAM GÜCÜNÜ SAÇ ÖRGÜSÜNDE BULACAK

Sabit Akkaya, atalarla bağı ön plana çıkardığı saç tasarımları için "Eski medeniyetlerde saçlar yaşam enerjisini, güneşi temsil eder. Saçlarımız vasıtasıyla hislerimizle bağ kurarız, kadınların örgülerle atalarının bilincine yolculuk yapmasını istedim" dedi.

Akkaya, saç sanatındaki yeteneğini hayal gücünün sınırları zorlayan bir defile ve ünlü mankenlerin katılımı ile izleyicilerine sundu.
Comments


bottom of page