top of page
FERD0643.JPG

Sabit Akkaya

" Sabit Akkaya Hair Stylist, klasik kuaförlük hizmeti anlayışının ötesinde, teknoloji ve trendleri takip ederek çok özel hizmetler sunuyor."  

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn

Sabit Akkaya kimdir ?

“SABİT AKKAYA HAİR STYLİST” - YILLARIN TECRÜBESİ, BUGÜNÜN ESTETİĞİ...

Kuaförler Derneği başkanı olan Sabit Akkaya kuaförlük mesleğine 1975 yılında Nişantaşı’nda başlamıştır. 1991 yılında Swissôtel’in açılmasıyla müşterilerine otel içindeki mekanında hizmet sunan  Sabit Akkaya, otel kuaförlüğünde başarılı yükselişinin ardından 2014 yılında kendi markasını yaratmıştır.

Sabit Akkaya, 72. Cannes Film Festivali’nde saç şekillendiren ilk Türk Kuaför olmasının yanı sıra Türkiye’nin en ünlü ve en başarılı modacılarıyla Fashion Week backstage'lerinde çalışmış, güzellik yarışmalarına katılmış ve moda çalışmalarına, dergi, televizyon, trend çekimlerine imzasını atmış, birçok önemli yarışmada jüri üyeliği görevi üstlenmiştir. En son olarak 2021 Mart ayında ‘Yaşam Boyu Onur Ödülü’ ne layık görülen Akkaya sosyal sorumluluk projelerinin gücüne inanıp önemli projelere katkı ve destek vererek her geçen gün artan bir heyecanla çalışmaya devam etmektedir.

Devlet başkanlarının eşlerinden dünya çapında ün yapmış sanatçılara kadar seçkin bir müşteri kitlesine hizmet sunan, neredeyse 3 kuşağın saçını tarayan, Sabit Akkaya; bugün Swissôtel The Bosphorus’dan sonra Conrad Istanbul Bosphorus, Raffles İstanbul Zorlu Center, Fairmont Quasar Istanbul, Çırağan Palace Kempinski, JW Marriott Hotel
Marmara Sea, Waldorf Astoria, Lusail Doha içinde yer alan nezih salonlarında hem kadına hem erkeğe yönelik uygulamalarla müşterilerinin memnuniyetini yeni olan ne varsa sunarak yükseltmektedir.

Uluslararası ilişkileri sayesinde dünyadaki tüm model ve malzemeleri inceleyip, uygulayabilen Sabit Akkaya ve ekibinin en büyük kazancı ise geçmişten gelen güçle perçinlenen, müşterilerinin engin güvenidir.

bottom of page